Varenummer NMS1614033
Fendre
Fendere beskytter båten mot støt og riper når du ligger til kai eller ved brygger. De kommer i ulike former og størrelser, fra tradisjonelle kule- og sylindrisk fender til sammenleggbare og spesialtilpassede modeller. Med kvalitetsfendere fra merker som Polyform, Danfender, Majoni, Plastimo, Pop og Fender-Design får du holdbarhet, fleksibilitet og effektiv beskyttelse for alle typer båter og bryggeforhold.
Velg filter
Viser67Produkter
Sort etter
Varenummer DA53082751
Varenummer DA53082759
Varenummer DA55507555
Varenummer DA53103557
Varenummer NMS1614030
Varenummer NMS1614031
Varenummer FL22984
Varenummer FL22820
Varenummer FL28057
Varenummer FL22983
Varenummer FL22826






































