Varenummer NMS541616
Johnson Pump


Johnson Pump trykkvanns-, septik- og sirkulasjonspumper
Johnson Pump Marine har vært kjent for impellerteknologi siden 1968 og lager pumper for kjølevann, lensing, trykkvann og septik til fritids- og yrkesbåter. Seatronic er autorisert Johnson Pump-forhandler. I nettbutikken finner du trykkvannspumper, septikpumper og sirkulasjonspumper fra Johnson Pump.
Pumper: Lensepumper, trykkvannspumper og septikpumper holder båten tørr og vannsystemet i gang. Hos oss finner du blant annet Johnson Pump septikpumpe med kvern, Johnson Pump CM10P7-1 sirkulasjonspumpe 15L/min og Trykkvannspumpe Aqua Jet WPS.
Sirkulasjonspumper: En sirkulasjonspumpe holder vannet i bevegelse i varme- og kjølekretser om bord. Hos oss finner du blant annet Johnson Pump CM10P7-1 sirkulasjonspumpe 15L/min.
Toalett og septik: Båttoalett, septiktanker og tilbehør gjør det mulig å følge reglene for utslipp. Hos oss finner du blant annet Johnson Pump septikpumpe med kvern.
Vannsystem og dusj: Dusjer, kraner, filtre og varmtvannsberedere gir komfort og rent vann om bord. Hos oss finner du blant annet Johnson Pump Filter til trykkvannspumpe, hurtigkobling.
Se også: Pumper, Monteringsdeler vannvarmere, Toalett, avløp og septik, Vann.
Spørsmål og svar
Monterer Seatronic Johnson Pump-produkter?
Nei, vi monterer ikke. Vi hjelper deg gjerne med å finne riktig produkt, tilbehør og reservedeler, slik at du eller verkstedet ditt kan gjøre jobben.
Kan jeg se Johnson Pump-produktene i butikken?
Vi har butikk i Peer Gynts vei 140 i Moss. Ring oss gjerne på forhånd hvis du vil være sikker på at produktet du ser etter er på lager.
Seatronic har solgt båtutstyr i over 40 år og har butikk i Peer Gynts vei 140 i Moss. Ring oss på 69 25 09 60 hvis du vil ha hjelp til å velge.
Viser18Produkter
Sort etter
Varenummer NMS541640
Varenummer NMS541607
Varenummer NMS541608
Varenummer NMS541605
Varenummer NMS541600
Varenummer NMS541601
Varenummer STJ10133707
Varenummer STJ101335003
Varenummer STJ3264534
Varenummer STJ101337304
Varenummer STJ102450203
Varenummer STJ102450204
Varenummer STJ102450104
Varenummer NMS541631
Varenummer STJ102450103
Varenummer STJ102445304



















